Publikováno Napsat komentář

Jak vybrat vhodnou barvu kabelky

Výběr kabelky častokrát začíná u její barvy, a proto jsme se podívali na zoubek tomuto široce diskutovanému tématu a poradíme vám tedy, jaká barva kabelky je vhodná pro určitý outfit. Jsou totiž barvy, které se možná na první pohled mohou zdát perfektně ladící, očima druhého však mohou zanechat přesně opačný dojem. A abychom se tomuto nešvaru vyhnuli, pomůžeme vám vybrat tu nejvhodnější barvu kabelky.

Pokračování textu Jak vybrat vhodnou barvu kabelky
Publikováno Napsat komentář

Jak pečovat o koženou kabelku

Dámské kabelky mají mnoho tvarů a podob, avšak pokud chcete mít jistotu, že vám kabelka nějaký čas vydrží, určitě se musíte poohlédnout po kabelkách kožených. Ty jsou zárukou dlouhé trvanlivosti, pokud však o ně dobře pečujete v průběhu jejich života. Jak se starat o kožené kabelky je často pořádná alchymie, a proto vám poradíme základní principy péče o kabelky z kůže, aby vám vydržely, jak dlouho to jenom půjde.

Pokračování textu Jak pečovat o koženou kabelku
Publikováno Napsat komentář

Jak vybrat vhodnou kabelku do práce

Pokud máte zaměstnání, které vyžaduje správný dress code, musíte přemýšlet i o tom, jaké zvolit doplňky. Jedním z důležitých doplňků jsou kabelky, slouží k estetickému doplnění outfitu, ale zároveň se do nich musí vlézt všechny osobní věci a pracovní vybavení. My jsme si pro vás připravili některé zásady, dle kterých bude pro vás snazší rozhodnout jaká kabelka do práce je ta pravá.

Pokračování textu Jak vybrat vhodnou kabelku do práce