Publikováno Napsat komentář

Jak vybrat vhodnou barvu kabelky

Výběr kabelky častokrát začíná u její barvy, a proto jsme se podívali na zoubek tomuto široce diskutovanému tématu a poradíme vám tedy, jaká barva kabelky je vhodná pro určitý outfit. Jsou totiž barvy, které se možná na první pohled mohou zdát perfektně ladící, očima druhého však mohou zanechat přesně opačný dojem. A abychom se tomuto nešvaru vyhnuli, pomůžeme vám vybrat tu nejvhodnější barvu kabelky.

U kabelek se můžeme setkat jak s barvami klasickými a neutrálními, tak s pestrobarevnými, anebo dokonce s kabelkami se vzory. Ne každá se však hodí ke každému outfitu, a proto si pojďme projít jednotlivé barvy a k nim hodící se oblečení.

Univerzální černá

Začneme tou zřejmě nejtradičnější barvou kabelky, kterou je černá. To, že se černé kabelky řadí mezi klasiku, má samozřejmý důvod. Můžete si ji totiž vzít téměř k čemukoliv, a přitom nikdy nebude působit jako rušivý element. Na výběr je spousta stylů černých kabelek a k nim také mnoho odstínů černé, proto si vybere opravdu každý. S černou kabelkou tudíž chybu nikdy neuděláte.

Černé kabelky
Černá barva se hodí téměř k čemukoliv

Hnědá kabelka k hnědým botám

Kabelky hnědé barvy jsou na tom obdobně. Avšak s tou výjimkou, že díky hnědým botám vynikne hnědá kabelka ještě o něco více. Proto určitě tuto kombinaci vyzkoušejte, a navíc díky široké paletě odstínů hnědé vždy dokážete vybrat tu vhodnou kabelku na sladění. Specialitou hnědých kabelek jsou kabelky s třásněmi, které dokáží zvýraznit váš osobitý styl.

Hnědá kabelky
Oblíbené jsou hnědé kabelky s třásněmi

Elegantní bílá

O něco odvážnější jsou kabelky bílé. Ty možná nejsou úplně ideálním doplňkem na každodenní nošení, neboť na bílou barvu je potřeba dávat obzvlášť pozor, aby si stále zachovala svůj jas. Nicméně bílá najde své využití u společenských kabelek, kde působí velice elegantně a dokáže dodat vašim šatům potřebnou jiskru.

Bílá kabelka
Bílé kabelky působí velice elegantně

Nenudná šedá

Pokud si představíte šedou kabelku, možná ve vás vyvolá pocit nudy či nezájmu. To však neplatí, pokud k šedé kabelce dokonale vyladíte zbytek outfitu. Červený kabát je jako dělaný pro šedou kabelku, neboť kabelka nepůsobí příliš kontrastně, ale právě naopak skvělé doladí tento styl. 

Šedá kabelka
Šedá nemusí nutně znamenat nudná

Mnoho odstínů modré

Méně tradiční barvou u kabelek je modrá. Modré barvy se možná většina žen bojí, neboť může působit už moc extravagantně. Nicméně při vhodné volbě odstínu modré může právě naopak dopomoci vyladit váš outfit a budete si říkat, proč jste ji nevyzkoušeli už dříve.

Modrá kabelka
Také modrá kabelka může působit svěže

Barvy dodají styl

Další barevné kabelky je už potřeba vybírat pečlivě a obezřetně podle vašeho konkrétního stylu. Zvlášť v letních dnech, kdy můžou vaše šaty hýřit různými barvami, určitě není na škodu vyzkoušet některou z těch barevnějších variant kabelek. To už však ví každá z vás, jak moc chcete experimentovat.

S barvami vždy opatrně

Barva kabelky jde ruku v ruce s celkovým stylem vašeho outfitu. Pokud chcete kabelku univerzální, určitě šáhněte po černé nebo hnědé kabelce. Pokud však chcete více zvýraznit svou osobnost a přidat do vašeho stylu trochu pestrosti, určitě se nemusíte vyhýbat pestrobarevným kabelkám, se kterými je však nutno být i tak opatrný, abyste to s barvami nepřehnali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *